Zimné podujatia

pondelok, streda, sobota

Tatranská večera zážitkov

Zažite úžasnú večeru snov! Dobrodružstvo začína už na začiatku, kedy Vás do reštaurácie dovezie ratrak. Symfónia chutí a vôní sa spojí do kulinárskeho zážitku v atmosferickej VON ROLL RESTAURANT v nadmorskej výške 1670 m n. m. pod hviezdnym nebom.

 

Viac informácií


21. januára, 19. februára, 21. marca, 19. apríla od 18:00

Full Moon Dinner

Vyvezte sa lanovkou na vrchol Chopka a zažite neopakovateľnú večeru v reštaurácii Rotunda počas magického splnu mesiaca. Lanovka vás vyvezie až na vrchol samotného Chopku. Na polceste vo Funibare na Priehybe je pre vás pripravený welcome drink a na vrchole Chopku bude pre vás pripravená kulinárska 5-chodová večera.

 

Viac informácií


05.01. | 26.01. | 09.02. | 23.02. | 02.03. | 16.03. | 30.03. | 06.04.

Demänovka Ratrak Stage Party

Tú najlepšiu apres-ski party na snehu si užijete na Priehybe! Skvelí DJ`s, sexi tanečnice, jedinečný umelci, vonkajší apres-ski bar a hlavne super zábava priamo na svahu počas dňa od 10.00 do 15.00, ktorá roztancuje určite každého.

 

Viac informácií


05.01. | 26.01. | 09.02. | 23.02. | 02.03. | 16.03. | 30.03. | 06.04.

Ratrak Stage Party Krupová

Aj počas novej lyžiarskej sezóne 2018/2019 si opäť užijete tú najlepšiu après-ski party na snehu v Krupovej! Skvelí DJ`s, sexi tanečnice, jedineční umelci, vonkajší après-ski bar a hlavne super zábava priamo na svahu počas dňa od 10.00 do 15.00, ktorá roztancuje určite každého. Počas RATRAK STAGE zažijete kopec zábavy, súťaží a hier.

 

Viac informácií


30. marca 2019

Hero Season Trophy 2019

Výnimočné preteky v obrovskom slalome sa konajú vo všetkých lyžiarskych strediskách TMR a. s. Sú určené pre verejnosť a prihlásiť sa môže ktokoľvek. Súťaží sa vo ôsmich kategóriách, v dvoch kolách, a nakoniec spoznáme absolútneho víťaza. Preteky bude sprevádzať perfektná Aprés-ski zábava. O zábavu sa postará DJ spolu s tanečnicami. Víťaz v každom lyžiarskom stredisku bude slávnostne korunovaný za hrdinu lyžiarskej sezóny 2018/2019 a získa hviezdnu HERO SEASON TROPHY! Pre víťaza v každej kategórii je pripravená hlavná výhra Šikovná sezónka na lyžiarsku sezónu 2019/2020

 

Viac informácií


každý utorok, štvrtok, sobotu a nedeľu v závislosti od snehových podmienok.

Fresh Track

Fresh Track vám poskytne mimoriadny zážitok z lyžovačky na prázdnych zjazdovkách. Zalyžujte si ešte pred oficiálnym spustením lanoviek. Okrem perfektne upravených tratí a vývozu lanovkami sú v cene zahrnuté aj bohaté raňajky v horskej panoramatickej reštaurácii Rotunda priamo na svahu vo výške 2004 m n.m. - Rotunda Restaurant a bezplatné testovanie lyží Völkl. Aktivita je vhodná pre dobrých lyžiarov, ktorí si vychutnajú jazdu carvingom na rannom "manchestri".

 

Viac informácií


denne od 16:05 do 16:35, od 1.2.2019 od 16:35 do 17:05

Večerné zážitkové ratrakovanie

Pre tých z vás, ktorých fascinujú silné snežné mašiny, ktoré elegantne pripravujú zjazdovky počas zimných nocí sme pripravili unikátny zážitok, novinku tejto zimnej sezóny. Vychutnajte si dobrodružstvo spojené s adrenalínom počas pol hodinovej večernej jazdy.

 

Viac informácií


Každý druhý piatok o 16:00

Hromadný večerný skialp výšľap

Po vydarených večerných skialp výšľapoch v minuloročnej lyžiarskej sezóne sme sa rozhodli opakovať tento športový event v priateľskom duchu aj v lyžiarskej sezóne 2018/2019. Každý druhý piatok o 16:00 sa nadšenci skialpinizmu stretnú a vydajú jednou z dvoch trás.

 

Viac informácií


Čo sme už túto zimu zažili 😉

 

01. 12. 2018

Winter Jasná Opening

Večer v klube Happy End odpáli koncert jednej z najlepších a najvyhľadávanejších slovenských funky kapiel FUNKIEZ. Pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. Horúci, tanečný funky repertoár je zostavený z hitov od svetových a slovenských interpretov ako napr. : BRUNO MARS, DAFT PUNK, JUSTIN TIMBERLAKE, JAMIROQUAI, KOOL & THE GANG, MADE 2 MATE, FUNKIEZ atď. Nálada bude gradovať vďaka balkánskym rytmom v podaní charizmatickej dvojice DJov Jakuba a Romana, ktorí pôsobia na hudobnej scéne už desať rokov ako formácia MALALATA, ktorá vytvára fúziu medzi balkan beats, gypsy beats, cumbie a reggae. Veľkolepú show budú doprevádzať tí najlepší DJ`s. DJ EKG, DJ MIKIAS, DJ JUST DAVE a PABLIK DJ prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Music Opening!

 

01. - 02. 02. 2019

CULINARY WEEK 2019

Užite si netradičný kulinársky zážitok počas trojdňového CULINARY WEEK a vychutnajte si ho hneď v dvoch unikátnych reštauráciách – VON ROLL RESTAURANT Luková 1670 m. n. m. alebo ANGUS RESTAURANT v hoteli Pošta****. O vaše chuťové poháriky sa postará prvý československý michelinský šéfkuchár Pavel Pospíšil so svojím tímom a pripraví vám vynikajúcu 7-chodovú večeru, ktorú si nemôžete nechať ujsť! Menu Vám budú dopĺňať vína od slovenského butikového vinárstva Tajna, ktoré Vám predstaví majiteľ vinárstva Rastislav Demeš. Každý večer bude dotvárať unikátnu atmosféru zážitkovej gastronómie aj živá hudba.

 

Viac informácií


19.02.2019

FOOD PASSION

Vychutnajte si skvelé jedlo a zažite neopakovateľnú atmosféru v novootvorenej reštaurácii Habarka, ktorá sa nachádza pri výstupnej stanici lanovky Lúčky B8, v nadmorskej výške 1287 m n.m.

 

Viac informácií