LETO NA VRCHOLE CHOPKU V HOTELI ROTUNDA

Splňte si sen o letnej dovolenke v Tatrách a my splníme všetky vaše ďalšie sny. Ubytovanie pri lanovke, gurmánske špeciality a nekončiace letné dobrodružstvo. Nádherné výhľady vylákajú všetkých našich hostí na turistické a cyklistické chodníky a my v hoteli Rotunda spestríme váš pobyt zážitkami, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Užite si leto plné zážitkov!

Počas celého leta na vás čaká bohatá nádielka zábavných, športových aj hudobných podujatí, na ktorých by ste nemali chýbať.

 

ČO PONÚKA LETNÁ ROTUNDA
  • Jedinečné chvíle v najvyššie položenom hoteli v strednej Európe
  • Dokonalé súkromie a pohodlie na vrchole Chopku
  • Nádherná krajina a výhľady za dverami vašej izby
  • Ticho a pokoj strediska Jasná po zotmení
  • Piknik priamo na vrchole Chopku
  • Turistika, mountain káry či člnkovanie
  • Drakopark Chopok pre deti
hotel Rotunda leto

 
 

LETNÉ PODUJATIA

Počas celého leta sme si pre vás pripravili aj zaujímavé podujatia, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Tešiť sa môžete na rodinné dobrodružstvo v novom Drakoparku Chopok.

 

Nový Drakopark Chopok

Drakopark Chopok nie je nejaký uzavretý park, je to zaujímavé putovanie lanovkami, pričom na každej prestupnej stanici lanoviek je pre deti pripravená záhada, ktorú musia uhádnuť. Obľúbená rodinná hra na čerstvom horskom vzduchu pre malých aj veľkých Vás zabaví novými úlohami.

hotel Rotunda drakopark

Socha draka Demiána

Hor sa v lete na Chopok! Drak Demián, najmocnejší strážca demänovských pokladov sa už teší na svojich kamarátov. Zaži nezabudnuteľné dobrodružstvo, ktoré pre teba Demián pripravuje. Odfoť sa s ohňom chrliacim drakom a rozozvuč Demänovskú dolinu medeným zvončekom v jeho tlame.

Socha draka Rotunda

Turistika

Jasná Nízke Tatry ponúka veľký počet trás pre pešiu turistiku a treking s rôznymi úrovňami obtiažnosti, od náročných, kde sa vyžaduje určitý stupeň prípravy až po tie, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi, prípadne začiatočníkov.

turistika Jasná

Viac informácií o pripravovaných podujatiach sa dozviete už čoskoro v našom blogu.

Rezervujte si svoj letný pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE