Jedinečná večera Full Moon Dinner

Horský vzduch, hviezdy a zasnežená panoráma Tatier. Pokiaľ vás láka táto predstava, vyberte sa na neobyčajnú večeru v reštaurácii Rotunda pri splne mesiaca.

Vyvezte sa lanovkou a zažite neopakovateľnú večeru na vrchole Chopku počas magického splnu mesiaca.V reštaurácií Rotunda na Chopku máte možnosť prežiť jedinečný večer plný neopakovateľných momentov, vychutnať si krásy večernej oblohy a našich hôr.

Dobrodružstvo začína už pri lanovke, ktorá vás vyvezie po západe Slnka až na vrchol samotného Chopku. Reštaurácia ponúka panoramatický výhľad na Tatry, Liptov a Horehronie, pri ktorom si počas večera pochutíte na kulinárskej večeri formou päťchodového menu. 

Po gastronomickom zážitku vám večer spríjemní hudobné vystúpenie SUPERSTAR a budete sa môcť pokochať v galérii obrazov. Na terase je k dispozícií ďalekohľad na sledovanie nočnej oblohy – splnu mesiaca a miliónov hviezd.

Kedy? 12. 1, 11. 2 a 12. 3. 2017 od 18.00

Cena: 49 €

Rezervujte si jedinečnú večeru Full Moon Dinner cez gopass.sk a ušetrite. Cena v gopass eshope len 45 €. (rezervácie budú dostupné čoskoro)

Rezervácia je povinná, bez predchádzajúcej rezervácie nie je možné zúčastniť sa podujatia.

Viac informácií a rezervácie v Infocentre Biela Púť:

full Moon A4