Cenník

 

 

Rezervujte si pobyt v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe a vychutnávajte si výnimočnú atmosféru hotela Rotunda.

Ceny ubytovania sú flexibilné a závisia od konkrétneho dátumu pobytu a času, kedy si svoj pobyt objednávate. Odporúčame vám skorú rezerváciu minimálne 45 dní vopred, ktorá vám zaručí najnižšie dostupné ceny.

Orientačné ceny ubytovania


Jeseň 2017 Zima 2017/2018 Jar 2018 Leto 2018
Izba Deluxe od 112 € оd 124 € оd 168 € od 112 €

* Cena za izbu na noc s raňajkami pri obsadení izby dvoma osobami. Cena nezahŕňa miestny poplatok.


Pre zistenie cien v konkrétnych termínoch, prosím, využite náš formulár dostupnosti:

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až do 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.


Získajte zľavu na pobyt až 30€ s Gopassom

Pre všetkých majiteľov gopass karty máme dobré správy. Odteraz môžete využiť svoje body a premeniť ich na zľavu na pobyt.
Už počas rezervácie svojho pobytu môžete využiť svoje gopass body a získať tak zľavu až do 30€. Stačí ak v našom online rezervačnom formulári zadáte číslo svojej gopass karty!

Gopass body Zľava na pobyt
1000 bodov zľava 10 €
2000 bodov zľava 20 €
3000 bodov zľava 30 €