Izby

 

 

Ubytujte sa v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe a doprajte si výnimočnú atmosféru.

Všetkých milovníkov hôr a jedinečnej vysokohorskej atmosféry pozýva Hotel Rotunda ku hviezdam. Priamo na vrchole Chopku v nadmorskej výške 2 004 m n.m. prežijete najkrajšie chvíle.

Príbeh každého rána

Keď prvé lúče vychádzajúceho slnka jemne pohladia vašu tvár, to je znamením. Rozsiahle biele pláne a čerstvý menčester vám posielajú jasnú správu: Je čas vstávať! Telo vám zrazu zaplaví pocit nadšenia a elánu. Už pri prvom pohľade z okna sa vám predostrie nádhera. Vychádzajúce slnko odhaľuje krásy tatranskej prírody a pocity vo vás sú čoraz intenzívnejšie. Zrazu stojíte na vrchole Chopku a pod vami sa rozprestierajú čerstvo upravené zjazdovky. Len vy a ticho prebúdzajúceho sa lyžiarskeho strediska. Ten pocti slobody a nespútanosti vás jednoducho opantá.

Nenechajte si ujsť neopakovateľné pocity voľnosti a prežite aj vy svoj jedinečný príbeh. Prebúdzajte sa v oblakoch a plnými dúškami si vychutnávajte nádherný výhľad priamo z izieb najvyššie položeného hotela Rotunda. Za dverami hotela vás čakajú čerstvo upravené zjazdovky a očarujúca tatranská príroda.

Keď slnko začne schádzať z oblohy je čas vhupnúť do papúč a vymeniť zimné bundy za pohodlie županu. Pohár horúceho nápoja, kvalitné vínka či rumu zahreje vaše telo a spríjemní nezabudnuteľný večer na exkluzívnom mieste. Ešte skôr ako sa zababušíte do teplej postele vykuknite von. Zapadajúce slnko vytvorí nádherné divadlo, ktoré môžete sledovať z priestrannej terasy Rotundy.

Doprajte si pocit výnimočnosti a luxusu. Prežite noc v najvyššie položenom hoteli – v hoteli Rotunda. Tri priestranné Deluxe izby hotela vám poskytnú dokonalý komfort a súkromie. Každá izba vás očarí nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, ktorý si môžete vychutnať z balkóna Deluxe izieb.

Prežite výnimočný pobyt plný zážitkov a rezervujte si pobyt v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe.

Pozrieť cenník

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až do 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.