Zábava na Chopku

Aj na vrchole Chopku vás čaká zábava.

Umenie v šálke

Umenie v šálke

Pripravte si vlastné capuccino s originálnym motívom. Viac o príprave, rôznych druhoch capuccina a svete kávy vám podá odborným spôsobom personál reštaurácie.

Svetové rumy v srdci Slovenska

Svetové rumy v srdci Slovenska

Ochutnajte najlepšie rumy z celého sveta vďaka bohatej ponuke vyše 50 druhov. Svetom rumov vás prevedie znalá obsluha reštaurácie.*Uvedené aktivity sú dostupné pre hotelových hostí na objednávku vopred.

 
noc na Lomnickom štíte

TIP: Noc na Lomnickom štíte v novej izbe STANDARD

Prežite noc na vrchole jedného z najvyšších tatranských štítov, priamo na Lomnickom štíte (2 634 m n. m.). Pre váš obrovský záujem pribudla na Lomnickom štíte nová izba, ktorá ponúka dokonalé pohodlie pre 2 osoby. Izba je už k dispozícií, preto si nenechajte ujsť stráviť noc na Lomnickom štíte a rezervujte už teraz.

   

Fun zone

Piknik na Chopku
Nová FUN ZONE je uzavretá trať vedľa zjazdovky, ktorá je výzvou pre všetkých milovníkov dobrodružnej zábavy. Trať ponúka veľa zábavy pre deti, medzi ktorými sú obľúbené prekážky ako tunel či most. Na svoje si prídu aj skúsenejší jazdci na lyžiach a snowboardoch, pre ktorých FUN ZONE znamená prípravu na náročnejší Snow park.

 

Hurricane Factory

Netúžili ste niekedy lietať? Navštívte Hurricane Factory a vyskúšajte simulátor voľného pádu. Zistite, aké je to lietať a vznášať sa v bezpečí letovej komory a pod neustálym dohľadom inštruktorov.

Hurricane Factory