Turistika a cyklistika

Spoznávajte krásu hlbokých dolín a majestátnych štítov zrkadliacich sa na hladine horských plies. Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela.

Spoznajte pôvod tatranskej prírody. Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Nízke Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranského vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.

 

V každom ročnom období Tatry poskytnú množstvo trás na objavovanie. Na tie najzaujímavejšie miesta vás zavedie aj mobilná aplikácia Liptov.

Webová aplikácia Liptov
Stiahnite si mobilnú aplikáciu Liptov:


Stiahnite si v AppStore


Získajte z Google Play

Ak túžite po troche adrenalínu, vyskúšajte v letných mesiacoch aj Mountain káry z Chopku. Po ceste sa vám naskytnú nádherné panoramatické výhľady na prekrásny Liptov. Nemusíte sa však ničoho báť. Jazda na Mountain kárach je jednoduchá a bezpečná, sú jednoduché na ovládanie a vhodné pre všetky vekové kategórie.

 

Viac informácií o Mountain kárach

 

 

mountain káry

Počas leta majú návštevníci možnosť využiť aj člnkovanie na vodnej hladine jazierka v Jasnej. Z hladiny jazierka sa vám naskytne krásny výhľad na Chopok a okrem člnkov sú k dispozícii aj vodné bicykle.

 

Viac informácií o člnkovaní v Jasnej

 

 

člnkovanie v jasnej

nove weby<